Teraz tylko 399 zł

Podczas wizyty dowiesz się co jeść aby być zdrowym, wyglądać młodo i czuć się lekko. Co zmienić w dotychczasowej diecie i jakie nawyki żywieniowe wyeliminować. Jakich produktów się wystrzegać. Jak walczyć z napadami głodu, co wybierać w restauracjach oraz czym zastąpić słodycze. Co zrobić by nie czuć głodu, a zarazem chudnąć i ustrzec się przed efektem jojo.

Analiza składu ciała pozwoli określić ilość tkanki tłuszczowej, mięśni oraz wody w organizmie. Dowiesz się jaki tak naprawdę wiek ma Twoje ciało i jakie jest jego dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Otrzymasz indywidualnie stworzoną, skrojoną do Twoich potrzeb dietę na 21 dni, która nie tylko pozwoli na zachowanie smukłej sylwetki ale też poprawi Twój nastrój i wygląd. Doda witalności.

Podczas wizyt kontrolnych, sprawdzimy postępy w odchudzaniu, dokonamy ewentualnych zmian w diecie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Pierwsza wizyta

Na pierwsze spotkanie zapraszam z tygodniowym dzienniczkiem spożycia, o którym poinformuję Cię podczas rejestracji na wizytę (telefonicznej bądź maliowej). Podczas spotkania – które będzie trwało około godziny- przeprowadzę szczegółowy wywiad dotyczący Twojego stylu życia, preferencji żywieniowych oraz stanu zdrowia. Przeanalizuję skład Twojego ciała, wynik otrzymasz na oddzielnym wydruku. Otrzymasz też informacje i wytyczne dotyczące dalszego odżywiania się do czasu, kiedy Twój indywidualny jadłospis będzie gotowy (około tygodnia).

Druga wizyta

Omówimy przygotowany specjalnie dla Ciebie jadłospis na kolejne 2 tygodnie, będzie on smaczny, prosty i dopasowany do Twoich preferencji i zapotrzebowania. Aby usprawnić proces odchudzania otrzymasz też listę zakupów, adresy sklepów oraz wszelkie wytyczne dotyczące przygotowania i przechowywania dań. Przeanalizujemy też twój tygodniowy dzienniczek spożycia zwracając uwagę i uświadamiając dotychczasowe błędy żywieniowe. Ta wiedza okaże się przydatna w późniejszym utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Podczas kuracji chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wątpliwości i niejasności jakie mogą się w tym czasie pojawić.

Trzecia wizyta

Po dwutygodniowym okresie przyszedł czas na uwagi i refleksje. Zmodyfikujemy produkty, pory posiłków, które okazały się dla Ciebie niedogodne. Rozszerzymy dietę o kolejny tydzień i omówimy ją. Zbadamy skład ciała i omówimy postępy w pozbywaniu się tkanki tłuszczowej. Ustalimy dalszy plan działania.