Mgr Magdalena Olech

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, Wyższej Szkoły Humanistycznej a także Wyższej Szkoły Zarządzania wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu o specjalności dietetyka.

Stale podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, zjazdach i kursach specjalistycznych. Swoją wiedzę opieram na dowodach naukowych, własnej wiedzy i zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu.

Każdy plan żywieniowy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta. Każdy przepis w jadłospisie jest przemyślany i sprawdzony, przetestowany na mnie i mojej rodzinie. Nie włączam do diet posiłków, których sama nie byłabym w stanie zjeść, nie korzystam z zamienników posiłków w postaci suplementów diet, nie bazuję na popularnych dietach eliminacyjnych.

Specjalizuję się w układaniu planów żywieniowych z zakresu odchudzania, nietolerancji pokarmowych, prewencji i leczenia chorób dietozależnych, wspomagania w chorobach nowotworowych i autoimmunologicznych.

Jestem autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu dietetyki, współpracuję z portalami i czasopismami medycznymi.

Prowadzenie poradni dietetycznej to nie tylko praca ale i pasja, mam to szczęście, że zawód który wykonuję jest jednocześnie moim hobby. Zadowolenie moich klientów zawsze daje mi wiele satysfakcji i motywuje do dalszego działania.